Polityka jakości

 

Działanie zgodne z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów- tak najkrócej można określić zasady funkcjonowania naszego Przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie każdego Klienta jest niezbędnym warunkiem trwałego powodzenia firmy i utrzymania opinii partnera godnego zaufania.
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych oraz zabezpieczeń antykorozyjnych pozwala nam świadczyć usługi o wysokiej jakości. Stosowanie nowych rozwiązań, systematyczne ocenianie i weryfikowanie naszych dostawców, konfrontowanie jakości naszych usług z wymaganiami naszych Klientów oraz spełnianie wymogów terminowości pozwala na wykrywanie potencjalnych źródeł błędów i eliminowanie ich w jak najwcześniejszej fazie.
Tak określona polityka jakości jest zobowiązaniem i zadaniem Naczelnego Kierownictwa oraz każdego z członków naszego zespołu.
Gwarancją naszej wiarygodności w zakresie jakości jest funkcjonujący i stale doskonalony System Jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009